SK (EUR)
Vzdělávací webináře I Vitality klub I Registrace I Přihlášení  CZK /EUR

O nás

Vážení zákazníci, vážení obchodní partneři,

vítejte v eshopu, který se specializuje na vitaminy, minerály a stopové prvky, které potřebuje každý z nás.
Jsme výhradním zástupcem výrobku Homocystein Vitality, který byl vytvořen ve spolupráci s MUDr. Karlem Erbenem a Mgr. Michaelou Verde Beitlovou.

Spolupracujeme také s iniciativou Vitamíny s příběhem, jež sdružuje poradce, kteří se zabývají prevencí civilizačních chorob a metodami, jak si udržet pevné zdraví do co nejvyššího věku. Poradce můžete také kontaktovat a požádat ho, aby Vás naučil, jak Homocystein Vitality správně užívat.
Našim cílem je pomoci Vám získat fyzickou pohodu, která může připomínat dětskou nezávislost a radost ze života.
Když tělo pracuje tak jak má, zažíváte stav neomezené energie, živý zájem o okolí, velmi silné pozitivní pocity, přirozenou lásku a chuť do života.

Pojďme společně předcházet civilizačním onemocněním.
Máme rádi pocit, když výsledek stojí za to.


KDO JSME

Projekt Vitamíny s příběhem

(www.vitaminyspribehem.cz) sdružuje nezávislé výživové poradce. Cílem projektu je zprostředkovat zájemcům informace o prevenci vzniku civilizačních chorob a pomoci jim s výběrem vhodných vitamínových doplňků a jejich správným užíváním podle zásad racionální výživy. Mgr. Michaela Verde Beitlová, inspirátorka na cestě ke zdraví, je srdcem projektu.Společnost Wetyzo

je malá rodinná firma zabývající, dovozem surovin, vývojem a výrobou doplňků stravy. Firmu vede pan Radek Michalík, kterému záleží na tom, aby suroviny obsažené v jeho produktech byly účinné, a nejen proto, že je užívá on sám. Vyznává zodpovědnou péči o klienty a přírodu. Spolupracuje s uznávanými českými odborníky z řad vědců a mediků.Společnost Hcy Vitality

je výhradním distributorem produktů řady Vitality. Pan Zdenek Karafiát má letité zkušenosti s různými obchodními systémy. Jeho cílem je spojovat stejně smýšlející lidi a podílet se na jejich vzdělávání v oblasti prevence vzniku civilizačních chorob. Zajišťuje provoz e-shopů, účetní systém, zpracování objednávek a telefonickou linku podpory pro zákazníky i prodejce.Na stránkách používáme soubory cookies. Ty nezbytné jsou nutné pro provoz stránek, statistické sbírají anonymní data pro analyzýzu návštěvnosti a marketingové umožní například následné hodnocení nákupu, případně zobrazení relevantní reklamy.

Veškerá data se sbírají a používají anonymně a není možné je spojit s konkrétní osobou.

Nastavení Odmítnout vše Přijmout vše

zavřít
Uložit nastavení
Odmítnout vše
Přijmout vše